Asfaltbetona rūpnīca

Asfaltbetona rūpnīca

Asfaltbetona rūpnīca ir pilns iekārtu komplekts, ko izmanto asfaltbetona masveida ražošanai, ko plaši izmanto ceļu būvē un uzturēšanā. Tās pamatstruktūrā ir iekļauti tādi komponenti kā saldētavas tvertne, žāvētājs, siets, karstās uzglabāšanas tvertne, maisīšanas tornis un savākšanas tvertne. Tā apvieno progresīvas automatizācijas tehnoloģijas, precīzas dozēšanas sistēmas un efektīvus sajaukšanas procesus, lai nodrošinātu stabilu, augstas kvalitātes asfaltbetonu.
Nosūtīt pieprasījumu
Apraksts
Tehniskie parametri

Produktu apraksts

 
asphalt concrete plant
Asfaltbetona rūpnīca izstādei

Asfaltbetona rūpnīca faktiski ir asfaltbetona jaukšanas rūpnīca, ko galvenokārt izmanto dažāda veida asfalta maisījumu, piemēram, asfaltbetona, modificēto asfalta maisījumu un krāsaino asfalta maisījumu ražošanai. Šos materiālus bieži izmanto lielceļu, greiderētu ceļu, pašvaldību ceļu, lidostu, ostu un citu inženiertehnisko projektu būvniecībā.

Asfaltbetona rūpnīcas darbības princips ietver virkni smalku un sarežģītu procesu. Pirmkārt, pildvielu karsē un žāvē ar žāvēšanas cilindru. Pēc tam tiek izmantots vibrējošs siets, lai precīzi izsijātu žāvēto pildvielu, un kvalificētais pildviela tiek nosūtīta uz karsto materiālu tvertni. Karstā materiāla tvertnē šie pildvielas tiek sajaukti ar tādām izejvielām kā asfalts un minerālpulveris stingrās proporcijās. Pēc rūpīgas sajaukšanas beidzot veidojas viendabīgs un kvalitatīvs asfalta maisījums.

Asfaltbetona rūpnīcas galvenās stiprās puses

Izvēlieties sev piemērotāko plānu.

Efektīva automatizēta ražošana

Asfaltbetona rūpnīcas datorvadības izmantošana var automātiski pabeigt izejvielu partiju, sajaukšanu, izkraušanu un citas darbības, kas var ne tikai samazināt darbaspēka izmaksas, bet arī nodrošināt ražošanas procesa stabilitāti un nepārtrauktību.

Dažāda izejvielu uzglabāšana un saskaņošana

Tas ir aprīkots ar vairākām izejmateriālu uzglabāšanas tvertnēm, piemēram, asfalta, smilšu, akmens, minerālpulvera uc uzglabāšanai. Šo uzglabāšanas tvertņu skaitu un veidu var izvēlēties atbilstoši faktiskajam pieprasījumam.

asphalt concrete plant

Mobilitāte un pielāgošanās spēja

Ir spēcīga pielāgošanās spēja un var ražot dažādu specifikāciju un modeļu asfaltbetonu. Tajā pašā laikā maisīšanas iekārtas ražošanas procesu var pielāgot un kontrolēt atbilstoši faktiskajām vajadzībām, lai nodrošinātu, ka ražotā asfaltbetona rūpnīca atbilst klientu prasībām.

energoefektīvs

Pieņemot progresīvas vides aizsardzības tehnoloģijas un iekārtas, ražošanas procesā radušās atgāzes un notekūdeņi tiek efektīvi attīrīti un pārstrādāti, samazinot vides piesārņojumu.

 

kāpēc izvēlēties mūs?

 

Iemesli, kāpēc izvēlēties mūsuAsfaltbetona rūpnīca

EP Machinery Equipment Co., Ltd. ir spēcīgs mērogs un izturība, un tā var nodrošināt daudzveidīgu un augstas kvalitātes mehānisko aprīkojumu. Apjomradīti ietaupījumi sniedz mums ievērojamas priekšrocības izmaksu kontrolē un resursu sadalē, tādējādi nodrošinot klientiem konkurētspējīgākus produktus.

 

Mūsu asfaltbetona rūpnīcā tiek izmantotas liela izmēra atloka tipa izplūdes durvis, ko darbina cilindrs un kurām ir ātrs izlādes ātrums; Vienlaikus pie izplūdes durvīm ir uzstādīta apkures un izolācijas sistēma, lai efektīvi izvairītos no asfalta maisījuma salipšanas un netīrības izkraušanas laikā. Maisīšanas skrāpis un nodilumizturīgā oderes plāksne ir izgatavota no augsta hroma nodilumizturīga sakausējuma, kam ir īpaši augstas temperatūras izturība un nodilumizturība. Pateicoties īpašai augstas temperatūras izturīgai vārpstas gala blīvējuma konstrukcijai un aprīkotai ar automātisko eļļošanas sistēmu, tam ir ilgs kalpošanas laiks.

Lieluzņēmuma mērogs

plašs tehnoloģiju pielietojums

augstas kvalitātes pielāgotus pakalpojumus

asphalt concrete plant

Augsta kvalitāte

Augstas izturības un izturīgs materiāls, stabila aprīkojuma struktūra.

uzlabotas iekārtas

Katrai ierīcei ir lieliska veiktspēja.

profesionāla komanda

Mums ir profesionāli darbinieki, kas nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu.

droši un uzticami

Ražots, stingri ievērojot starptautiskos drošības standartus.

Sāciet sarunu

 

 

Video šovs

 

 

Asfaltbetona rūpnīcas detaļas

Sīkāka informācija nosaka produkta kvalitāti.

Mixer
combustion system
Screening system
control system

1. Asfaltbetona rūpnīcas maisītājs izmanto ātrgaitas termināļa elastīgo sinhrono pārraidi. Ar periodisku skrūvju izvietojumu var panākt spēcīgu trīsdimensiju sajaukšanos ar labu sajaukšanas efektu un augstu efektivitāti.

 

2. Sadegšanas sistēma galvenokārt sastāv no degļa korpusa, degvielas padeves, aizdedzes ierīces, gaisa padeves sistēmas un liesmas uzraudzības un citām daļām, darbības princips ir precīzi kontrolēt degvielas un gaisa sajaukšanas attiecību, izmantojot aizdedzes ierīci, lai aizdegtos. jauktā gāze atbrīvo siltumenerģiju, lai asfaltu varētu uzsildīt un izkausēt.

 

3. Skrīninga sistēma ir svarīgs solis, lai nodrošinātu asfaltbetona kvalitātes atbilstību šiem standartiem. Piemēram, attiecīgie standarti nosaka satura diapazonu un maksimālo daļiņu izmēru ierobežojumu pildvielām ar dažādu daļiņu izmēru asfaltbetonā. Izmantojot sijāšanas sistēmu pildvielu sijāšanai un gradācijas kontrolei, ražotais asfaltbetons var atbilst šiem kvalitātes standartiem, nodrošinot ceļu inženierijas kvalitāti un drošību.

 

4. Asfaltbetona rūpnīcas vadības sistēmai ir izšķiroša nozīme kā visa ražošanas procesa kodolam un centram. Tas ir ne tikai iekārtu darbības koordinators, bet arī dažādu saišu uzraudzītājs un vadītājs, nodrošinot ražošanas procesa efektivitāti, precizitāti un vienmērīgumu. Izmantojot progresīvus vadības algoritmus un viedo tehnoloģiju, sistēma spēj reāllaikā uzraudzīt aprīkojuma darbības stāvokli. Turklāt vadības sistēma var elastīgi pielāgoties atbilstoši ražošanas vajadzībām, optimizēt resursu sadali un uzlabot ražošanas efektivitāti.

 

 
Piemērošanas jomaAsfaltbetona rūpnīca
 

Asfalta maisīšanas iekārta tiek plaši izmantota dažādās aktivitātēs.

Road Construction And Repair
Ceļu būvniecība un remonts
Urban Infrastructure
Pilsētas infrastruktūra
Bridge Construction
Tilta būvniecība
Large Construction Projects
lieli būvniecības projekti

Sazinieties tūlīt

 

 

Kaut kas par mums

 
Our factory show
 
Šī nozare
 

EP Machinery Equipment Co., Ltd. mehāniskās ražošanas rūpnīca kā nozares līderis koncentrējas uz izcilu un neparastu inženiertehnisko iekārtu radīšanu būvniecības nozarei. Mūsu pamatproduktu līnija aptver galveno aprīkojumu, piemēram, betona maisīšanas iekārtas, maisītājus un teleskopiskos iekrāvējus, kuru mērķis ir nodrošināt atbilstību visstingrākajiem pieprasījuma standartiem nozarē.


Mūsu rūpnīca ir aprīkota ar modernām ražošanas līnijām, nodrošinot netraucētu integrāciju no izejvielu iepirkuma līdz gala produkta piegādei. Šis process ne tikai atspoguļo mūsu galveno tiekšanos pēc kvalitātes, bet arī izceļ mūsu vadošo pozīciju tehnoloģisko jauninājumu un ražošanas efektivitātes jomā.

nākotnes redzējums

Turpināt attīstīties un ieviest jauninājumus arhitektūras jomā

misija

Nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes, stabilu mehānisko iekārtu darbību

vērtību sistēma

Klientu izvirzīšana pirmajā vietā, atbilstība nozares standartiem un prioritātes integritāte un pārredzamība

uzņēmuma filozofija

Pirmkārt, uz klientu orientēts pakalpojums, veidojiet ilgtermiņa sadarbību

Mūsu sniegtie pakalpojumi
 
 

Mēs esam apņēmušies apkalpot katru klientu savā vietā.

 

pielāgots pakalpojums

Mēs piedāvājam dažādas aprīkojuma izvēles iespējas asfalta maisīšanas iekārtām, lai nodrošinātu, ka katra konfigurācija ir ideāli piemērota jūsu projektam.

 
 

Piegādes daļas

Nodrošiniet augstas kvalitātes oriģinālās detaļas, lai nodrošinātu iekārtu darbības stabilitāti un uzticamību un samazinātu iekārtu dīkstāves laiku.

 
 

Tehniskā konsultācija pirms pārdošanas

Sniegt profesionālus betona tehnisko konsultāciju pakalpojumus. Sniegt saprātīgus ieteikumus atbilstoši projekta konkrētajai situācijai.

 
 

24 stundu pilna klientu apkalpošana

Neatkarīgi no tā, ar kādām problēmām klienti saskaras, mūsu tehniskā atbalsta komanda būs pirmā, kas atbildēs.

 

 

 

Ko jūs varat sagaidīt no mums

 

Elastīgi pielāgoti pakalpojumi

Dažāda veida un mēroga projektiem EP Machinery Equipment Co., Ltd. var nodrošināt pielāgotu aprīkojumu un pakalpojumus atbilstoši klientu īpašajām vajadzībām. Dažādām būvniecības vidēm asfaltbetona rūpnīcas ražošanas jaudu, pielāgošanās spēju, apkures sistēmu utt. var pielāgot tā, lai katrs projekts varētu iegūt vislabāko iekārtu konfigurāciju.

Konkurētspējīgas cenas ar izmaksu efektivitāti

EP Machinery Company var nodrošināt rentablu aprīkojumu, ļaujot klientiem iegūt augstas kvalitātes aprīkojumu, nepārsniedzot savu budžetu. Optimizējot ražošanas procesus un samazinot ražošanas izmaksas, EP Machinery var nodrošināt klientiem tirgū konkurētspējīgas iekārtu cenas.

asphalt concrete plant

 

 

Batch Asphalt Mix Plant

Bieža problēma

Vai jūs varat pieņemt nelielus pasūtījumus?

Protams, lai atbalstītu mūsu klientu biznesu, mēs jau iepriekš sagatavosim inventāru daudziem populāriem modeļiem, lai katru reizi varētu jums tos pārdot nelielos daudzumos. Mēs varam arī apstrādāt nelielus pielāgotus pasūtījumus.

Vai varat dot man atlaidi?

Mūsu politika ir tāda, ka jo lielāks daudzums, jo lētāka cena, tāpēc mēs jums piešķirsim visizdevīgāko cenu atbilstoši jūsu pasūtījuma daudzumam. Ja jums ir kādi jautājumi par cenu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Cik ilgi notiek asfalta maisīšanas iekārtas uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā?

Asfalta maisīšanas iekārtas uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā laiks ir atkarīgs no iekārtas izmēra un sarežģītības. Vidējās maisīšanas iekārtas uzstādīšanas laiks ir 15-30 dienas.

Kādu saturu satur asfalta maisīšanas iekārtas pēcpārdošanas serviss?

Mēs sniedzam telefonisku, attālinātu vai uz vietas tehnisko atbalstu, lai atrisinātu klientu problēmas lietošanas laikā. Nodrošiniet parasto rezerves daļu un palīgmateriālu piegādi, lai nodrošinātu nepārtrauktu iekārtu darbību.

 

Mūsu projekti

1

Asfalta maisījumu rūpnīca Krievijā

Batch Asphalt Mix Plant

2

Partijas asfalta maisīšanas rūpnīca Katarā

Batch Asphalt Mix Plant

3

Asfalta maisīšanas rūpnīca Filipīnās

Batch Asphalt Mix Plant

 

modular-1
Vai esat gatavs sākt savu projektu?

Neatkarīgi no tā, vai tā ir jaunas maģistrāles būvniecība vai pašvaldības ceļa atjaunošana, asfalta maisījumu rūpnīcas izvēlei ir izšķiroša nozīme, lai projekts izdotos. Mūsu nozares vadošo ekspertu komanda ir gatava palīdzēt.

Populāri tagi: asfaltbetona rūpnīca, Ķīnas asfaltbetona rūpnīcu piegādātāji, ražotāji

 

Produkta parametri

 

Modelis

LB500

Jauda (t/h)

40

Galvenā jauda (kw)

150

Miksera ietilpība (kg)

500

Atputekļošanas metode

Slapjš/Soma

Mērīšanas precizitāte (statiskais stāvoklis)

Kopā ±0,5%

Asfalts ±0,25%

Pulveris ±0,25%

Apkures deglis

Dīzelis / Dabasgāze / Akmeņogles

Asfalta tvertne

25t 30t 50t 100t 200t